Emkarlift Asansör Butonyerleri İmalatı

Hakkımızda

Emkarlift Asansör olarak bu sektörde başarılı olmanın müşteri memnuniyetinden geçtiğini biliyor ve bunun devamının ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Değerli müşterilerimize bu hizmeti verebilmek için 7 gün 24 saat hizmet verecek yüksek kalitede bir altyapı hazırladık. Profesyonellerimiz ile kaliteyi uygun koşullarda müşterilerimize sunmayı hedeflemiş ve bu hizmetini en uygun şekliyle vermeyi amaç edinmiştir.

Diğer bir taraftan Emkarlift Asansör müşterilerine bu hizmeti daha geniş kapasitede vermek için 1500m²’lik yeni hizmet binasına kavuştu. Siz değerli müşterile-rimiz için attığımız bu adımla daha kaliteli ve hızlı hizmeti vermek amacındayız. Biz bütün müşterilerimizi hayallerindeki ürünleri gerçekleştirmek için çalışıyor ve kendimizi yeniliyoruz.

Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da kaliteden taviz vermeme ilkesini devam ettirerek koşulsuz müşteri memnuniyetini sürdürmekte kararlıyız. Şüphesiz ki iş dünyasında müşteri memnuniyeti en önemli değerdir.

Kurulduğu ilk günden bu yana başarılı çalışmalara imza atan firmamız her geçen gün kalitesini arttırarak sizlerle büyümeye devam ediyor. Tecrübe firmaların kalite göstergesidir ve tecrübe de bizim işimiz! 

Misyonumuz

İyi tasarlanmış, fonksiyonel, zengin seçenekli ürünlerini maksimum sayıdaki müşterin satın alabileceği şekilde uygun fiyatlı olarak sunabilmek.

Vizyonumuz

Hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak.

Kilometre Taşları​

2008

14 yıl önce EM08 butonları ile başlayan ürün yelpazemiz bugün her ihtiyaca yönelik çeşitli butonlarını ve kaliteyi müşterilerimize en uygun şekilde veriyoruz.

2009

M8 buton modelimizle başlayan imalatımız yeşerdi ve sağlam kökler ile büyümeye yol tuttuk.

2010

İlk filizimiz artık bir ağaç yeni filizler için yeni yol haritamızı bekirledik.

2011

Bir çok yol ayrımından geçtik fakat yolumuza sağlam adımlarla devam ettik.

2012

2012 de yeni ürün gamı ile 2013’e hazırlıklarımızı yaptık.

2014

2014 de yer değişimi ile 1500 m2’ye imalatımızı taşıdık ve hedeflerimizi büyüttük.

2015

2015 de ürün grubumuz köklerini kuvvetlendirdik ve sektörde sürekli tercih edilen ürün grubunda yer almayı başardık.

Gelecekte

Bugün, yarın ve gelecekte nefesimiz yettiği sürece müşterilerimizi dinleyip anlayarak en iyi hizmeti vermek için hep çalışacağız.